1 / 6
Sobi i apartmani Ohrid
1 €
15.08.2022 08:18

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

250 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Издавам апармани и соби во Охрид лоцирани кај градската болница.
Апартманите се на прв кат и приземје и опремени се со:
- сопствено купатило
- кујна (фрижидер, решо и прибор)
- единечни и брачни кревети
- плакари
- Free Wi-Fi и кабелска -тв
- тераси
- дворно место
- приватен паркинг

Инфо и Резервации на телефон:
075 558 516 Ружа
078 698 721

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Ruza Markoska
Потврден огласувач
077738458
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам