1 / 1
se prodava niva gradesno zemjiste.
1 €
06.08.2021 18:33

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

4065 m²

Тип на земјиште:

Градежно

za zgrada, staben objekt, hala za detalni iformaci javetese na ovoj broj 075 554 641

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

sasko
Потврден огласувач
076 350 880
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам