1 / 9
рачна изработка на столни ламби
1 €
21.08.2018 12:32

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

рачна изработка на столни ламби од дрво
бојата на дрвото по ваш избор
тел 075 584 268

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Уметнини и ракотворби

Се продава од:

hristijan
Потврден огласувач
075584268
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам