Logo

PLAC 400 M ul PRILEPSKA

Број на оглас: 2879104 | Објавен на: 07.08.2020, 18:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 400 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


PLACOT E NA UL PRILEPSKA BB,410 m2 GRADEZNO ZEMJISTE VODA STRUJA IMA DO SAMIOT PLAC ,CENA POVOLNA INF 078626237,,,,,,,,,,,LIDIJA

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 stojan

Потврден огласувач