ПРОДАВАМ КУЌА СО ПЛАЦ ВО НАСЕЛБА “ГОРИЦА ИСТОК“ ВО ОХРИД
126.000 €
Цената е фиксна
18.03.2023 19:17

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3,5

Квадратура:

117 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

816 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2010

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Елитна населба “Горица Исток“ - Охрид

Куќата е нова градба, 117м2, П+1
Плацот е 816м2, со имотен лист 90936.
КП 6213/2 со сите потребни документи.
Контакт тел: 075 403 259

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

GORDANA
Потврден огласувач
072231720
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам