1 / 3
38 BROJ ORIGINAL FRANCUSKI QESHUA PATIKI I VISOKI PATIKI
1.350 МКД
03.04.2021 09:27

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

38

Боја:

Црна

Tel 071293676

38 BROJ ORIGINAL QUESHUA PATIKI I VISOKI PATIKI samo 38 broj ima poveke para.
Prakjam po KARGO NA MOJ TROSOK za zemeni 2 para.
Cena 1350 denari MNOGU UDOBNI MNOGU KVALITETNI FRANCUSKI PATIKI.

Tel 071293676

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

DENI
Потврден огласувач
0038971293676
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам