Logo

Prodavam kukja vo Butel 1

Број на оглас: 2881098 | Објавен на: 20.10.2019, 18:51
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 213 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 600 m²

Тип на домот: Дуплекс - Лепена куќа

Состојба: Нова

Опрема: Празен

Број на балкони: Тераса + 3 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Североисток

Адреса: Prishtinska 11

Цена: 120.000 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kukja vo Butel 1. Za povekje informacii javete se na 075 287 670
Ili 077 863 917

  Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

  Tode

Потврден огласувач