1 / 6
Куќа карабина
49.999 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.03.2020 21:47

Валандово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

7

Квадратура:

258 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

256 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

Валандово, Македонска бр. 13

Продавам куќа карабина, со вкупна површина од 258 м2.на 2 полуспрата. Куќата има 7 соби, подрум,кујна со трпезарија, два купатила една тераса и 2 балкона и една гaраза,На плацот е пристапна струја,вода и канализација. Цената е спрема договор..Контакт на +4917687990689.Viber

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ilija Zanovski
Потврден огласувач
0049622281875
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам