Logo

Odlicen Hyndai

Број на оглас: 2882123 | Објавен на: 20.08.2019, 12:30
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Hyundai

Модел: Pony

Година: 1994

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: 990 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


SE PRODAVA ODLICNO SOCUVAN AVTOMOBIL
PRVA FARBA OD PRV GAZDA
PLIN ATESTIRAN
GUMI ODLICNI
CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO ALARM
ENTERIER ODLICNO SOCUVAN
KOLATA E STEGNATA I SE FUNKCIONIRA

MOZE ZAMENA SO PONOVO VOZILO PO MOZNOS KARAVAN I SO REALNA CENA

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  Doce

Потврден огласувач