1 / 8
Машина за премот. тоалетна хартија и Лентовидна пила
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.05.2018 13:00

Берово / Берово

1.Машина за премот. на тоалетна хартија ТОП МПТХ 1100 А
2.Лентовидна пила ЛП
Машините се во исправна состојба, зачувани. Работат на трофазна струја.
Цена по договор.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Dalibor
Потврден огласувач
072511708
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам