1 / 8
SE IZDAVA 5 STAN VO DEBAR MAALO
400 €
31.08.2021 16:08

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

4,5

Квадратура:

150 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1995

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

ul.Dane Krapcev br18

Se izdava 5 soben stan vo Debar Maalo blizu gradezen fakultet. Stanot e prazen ima samo kujnski elementi. idealen za kancelarii i firmi(bese izdavan za taa namena 12 god)Ima obezbedeno edno parking mesto.Cenata e 500 evra za podolg period ima popust.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Deko
Потврден огласувач
078280459
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам