1 / 8
Imot vo Radovisko
60.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.05.2022 18:39

Валандово

Број на соби:

4

Квадратура:

1 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

5000 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1999

Година на реновирање:

1999

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

S.Kalugerica,Radovis

Се продава куќа, гаража и штала со дворно место во с.Калугерица. Куќата се наоѓа на добра локација и на мирно место.
Цената за цел имот е 60.000€.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
077708094
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам