1 / 5
SCANIA + SCHMITZ prikolka
1 €
23.02.2020 11:09

Штип / Штип

SCANIA 2005 + SCHMITZ 2006 vo odlicna sostojba registrirani

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
077826995 / 075227404
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам