1 / 3
SE PRODAVA KUKJA PODVAROS
1 €
09.06.2021 12:32

Кичево

Број на соби:

6

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

175 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Kukata se najduva vo strog centar na samo 3 minuti do plostad, istata e so uredna dokumentacija , se sostoi od suteren neto 80 m2 i 100m2 neto visoko prizemje,zaedno so dvorot vkupnata povrsina na parcelata iznesuva 295 m2. Moze da se dograduva uste eden modul .Cenata e po dogovor na lice mesto .
Vlatko 070 318 320

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kuka vo strog centar

220 €

Kukja so dukjan nasproti novo Sande do Vlazrimi

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам