1 / 7
LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR BITOLA
1 €
Денес 16:44

Битола / Битола

Број на соби:

3

Квадратура:

58 m²

Греење:

Струја

Спрат:

8 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Se izdava stan so edna spalna so lift vo zgrada SEXERZADA so prekrasen pogled na sat kulata,celosno opremen, so klima, sopstveno parno greenje.

Stanot e sloboden od 22.08.2022

Za informacii po 08:00h

Informacii samo na tel
070339666

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

ATV
Потврден огласувач
70331555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам