1 / 7
Gips Karton Knauf
7 €
15.01.2023 18:01

Кисела Вода / Скопје

☎️ 071399973
↪Izrabotka na Gips Karton KNAUF

↪-Mestenje gips karton (pregradni zidovi, spusteni plafoni, zidni aplikacii, zidni oblogi, lepen gips karton, izvedba na sankovi od gips karton i dr.)

↪-gletuvanje , krecenje , lepenje dekorativen kamen , izrabotka na moderni zidovi ( tehniki

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Се продава од:

BAUSAM
Скопје
Потврден огласувач
071399973
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам