1 / 1
Cerade
500 €
Цената не е фиксна
29.06.2022 08:34

Куманово / Куманово

Dobro sacuvane cerade. Dimenzije: 10 x 5 m, 10 x 6 m. Cena po dogovor. 070/943773

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Друго

Се продава од:

Novko Jakimovski
Потврден огласувач
070943773
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам