Logo

otkup na havarisani vozila

Број на оглас: 2887006 | Објавен на: 18.09.2019, 11:47
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2002

Гориво: Бензин

Километри: 85000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2017

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 2 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


otkup na havarisani vozila ponudete!!!

Огласи од: andrej

andrej

Кисела Вода, Скопје

Станете Премиум член

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  andrej

Потврден огласувач