1 / 4
Golf 5 2.0 tdi
По Договор
07.09.2022 20:15

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Golfot e mnogu socuvan napraven kompleten servis ulje filtri rebrasti klinesti motorot e mnogu dobar 2.0 tdi 140 konja 6 brzini registriran cela god aluminski bandazi gumi miselin zimski dvozonski klimatronik golema navigacija na tach podesuvanje na volan tempomat ZVONETE NA 077544298 NE NA DOLNIOT BROJ

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Tashe
Потврден огласувач
070963718
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам