Sobi za rabotnici
По Договор
16.04.2022 13:51

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

25 m²

Греење:

Струја

Izdavam sobi za rabotnici so kablovska,wi fi ,kujna I kupatilo.tel.077752555

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Slavica
Потврден огласувач
078205018
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам