izdavam ducan(deloven prostor) vo strog centar
По Договор
08.10.2020 10:09

Неготино / Неготино

Квадратура:

35 m²

Греење:

Друго

Se izdava deloven prostor vo strogiot centar na gradot na atraktivna lokacija, pogoden za trgovija, kancelarii i sl.info: 075 844 231 i 070 917 989.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

cigli
Потврден огласувач
075844231
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам