1 / 12
STAN NA DEN STROG CENTAR i AVTOBUSKA STANICA
1.299 МКД
Денес 09:13

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

1,5

Квадратура:

40 m²

Греење:

Централно

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

HАЈДОБРОТО СМЕСТУВАЊЕ ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО СКОПЈЕ
THE BEST APARTMENTS FOR CHEAP PRICE IN SKOPJE

Апартмани во централното градско подрачје улица Македонија и Меѓуградска Автобуска Станица, комплетно реновирани со нови ствари во кои можете да се почуствувате удобно како во вашиот дом.
Испланирајте го вашето патување или одмор со нас.
Перфектно за бизнис патување или пак забава.

Редовни цени за престојување:

Апартман за краток престој, времетраење 4 часа 1.199,00 денари.
Апартман за ноќевање од 1.499,00 денари.
Апартманите се издаваат и неделно со парно , кабловска, интернет .

⏰Достапни 24/7
Вашето присуство е наше задоволство.


Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Marjan
Потврден огласувач
075452568
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам