1 / 2
Сателитска антена со мотор
2.300 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.06.2022 17:06

Штип / Штип

Се продава сателитска антена со дијаметар 120 см со мотор за ротација.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / Сателитски антени

Се продава од:

Pero
Потврден огласувач
078474060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам