1 / 10
Se izdava Kompletno opremen stan
50 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.07.2022 17:28

Битола / Битола

Број на соби:

3

Квадратура:

56 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Vasko Karangelevski

Se PRODAVA ili IZDAVA, kompletno opremen stan vo blizina na gornoto Vero do noviot pazar za studenti. Kontakt na
Tel. 070344152 Dragica, 075247790 Elena

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

dragica
Потврден огласувач
070344152
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам