1 / 5
Se prodava kuka
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.06.2022 10:58

Кичево

Број на соби:

7

Квадратура:

90 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

357 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1964

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

4juli br178

Се продава куќа во близина на Ламелите наспроти ресторант Кај Кумот. Куќата е на одлична локација и е одлична за бизнис. Поседувам целокупна документација. Цена по договор.
Информации на тел.
072/321-730 wiber
078/371-399

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
072321730
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам