1 / 6
NIKE ORIGINAL PATIKI
1.600 МКД
12.04.2021 18:38

Битола / Битола

Tип на обувки:

Патики

Големина:

39

Боја:

Други

patikite se bukvalno novi. original mn kvalitetni i udobni. doneseni od stranstvo. prakjam po kargo

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

obuvki
Потврден огласувач
075628350
Испрати Е-маил до огласувачот

lowa goretex patiki br 37.5

0 МКД

ADIDAS ORIGINAL PATIKI BR 37

0 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам