1 / 8
Volvo R+S60 D5
1.500 €
Цената не е фиксна
03.10.2022 15:21

Делчево / Делчево

Марка:

Volvo

Модел:

S60

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

400000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

121 kw / 165 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Kolata e uvezena od Švedska so servisna kniska.Napraveno e komplet servis so ful oprema vo odlicna sostojba so solidni gumi i sitni nadvoresni zabeleski

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

toni
Потврден огласувач
070644664
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам