1 / 10
DVE KUCI VO PITARNICA - GOSTIVAR
230.000 €
02.10.2020 10:56

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

15

Квадратура:

400 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

715 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Се продаваат две куќи,на плац со вкупна површина од 715 м2 во населба Питарница во Гостивар.
Двете куќи поседуваат 400 м2 стамбена површина.
Распоредот на градба е идентичен и на двете куќи.
Поседуваат засебно парно, вода и канализација.
Лоцирани се во мирна населба, со пристапен пат и имаат чист имотен лист.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

GOCE
Потврден огласувач
078 439 222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам