1 / 4
Kawasaki zxr750 vo delovi
300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.05.2020 15:17

Битола / Битола

Марка:

Kawasaki

Вид:

Спортски

Година:

1993

Модел:

ZXR 750

Километри:

35000

Kawasaki ZXR 750 1993 na delovi do posledno strafce maski, kilometraz....... 076485709

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

DEJAN
Потврден огласувач
076485709
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам