1 / 3
MERCEDES (C/KLASA) KOMPRESOR ZA KLIMA
89 €
04.11.2022 02:01

Битола / Битола

KOMPRESOR ZA KLIMA (ISPRAVEN).ODGOVARA ZA MERCEDES C KLASA DIZEL OD 1993 DO 1998.tel.074 233 107

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

OGLAS
Потврден огласувач
074233107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам