1 / 3
Profesionalni vozaci so Bugarski dokumenti
85 €
Цената не е фиксна
06.06.2022 13:00

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Немам

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Добро

Barame profesionalni vozaci na kamioni so Bugarski dokumenti
* Relacii: DE - BENELUX - FR
* 80 EU dnevnica Princip (2+1 ili 3+1) + Bonusi
* Za onie koi sakaat da bidat povekje doma
- 30 dena gore - 30 dena doma - 85 EU Dnevnica ( Avion )
* Platen Avionski Prevoz ili kombe, internet ( 1 EU den )
* Isplata na nedelno nivo na bugarska transakciska
* EURO 6 kamioni so sopstveni prikolki (cerada)
* Za povekje info javete se:
📞Telefon/ Viber : +38970254860

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

Pavle
Потврден огласувач
070254860
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам