1 / 1
Sobi za spienje (prestoj)
990 МКД
Цената не е фиксна
01.10.2022 09:47

Битола / Битола

Квадратура:

16 m²

Спрат:

1

Греење:

Друго

Se izdavaat sobi za prestoj vo
hotel villa Grand , za poedinci , grupi , firmi i ostanati gosti. Cenata e po dogovor

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

js
Потврден огласувач
077747072
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам