Logo

hidraulicni klipovi

Број на оглас: 2893489 | Објавен на: 14.06.2020, 07:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


hidraulicni klipovi od lipker radoe dakic 250 € parce

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Halis

Потврден огласувач