AUDI -- 100 -DIZEL NA DELOVI
17 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.03.2022 10:30

Македонски Брод

Испраќам по карго    

Марка:

Audi

Модел:

100

Година:

1993

Гориво:

Дизел

Километри:

75000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

SE ZA AUDI rasprodazba poeftino zdravje

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
070931070
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам