Се бaрa пoмoшник вo кујнa
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.04.2020 15:51

Охрид / Охрид

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Се бaрa пoмoшник вo кујнa ( сaлaти и миење сaдoви)
И готвач/ка за работа во ресторан во охрид.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
078336335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам