1 / 1
Kupuvam fliper
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.10.2022 22:33

Аеродром / Скопје

Kupuvam bilo kakov fliper NEISPRAVEN ili SAMO PRAZNA KUTIJA, bitno da e zdrava nadvoresno i da e socuvana, bez osteuvanje od vlaga i sl.
Baram SAMO EDEN fliper.
Po moznost Skopje ili okolinata.
Kontakt na 070/260-843

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Останато

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам