1 / 8
Sobi studia
1 МКД
17.03.2019 13:12

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

1 m²

Греење:

Нема

Izdavam kompletno namesteni so se sobi i studia po najpovolna cena

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Sase jovanov
Dame Grruev 5
Потврден огласувач
078261465
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам