1 / 5
RASPRODAZBA NA LEZAI I KREVETI I DRUGO
1 €
Цената не е фиксна
09.08.2022 20:42

Прилеп / Прилеп

Rasprodazba na poveke stvari za domakinstvo
Lezai, Kreveti, Spalna, Regal, Garnituri za vo dnevna, Tepisi, Stazi, Cos za trpezarija, Komodi,, Frizideri razlicni, Masini za perenje, i mnogu dr.
NAPOMENA : SE PRODAVA PORADI SELIDBА

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Doce
Kej 9 ti Septemvri br 36
Потврден огласувач
070208647
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам