1 / 2
FISKALNA KASA RAZVIGOREC (MOBILNA)
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.03.2023 18:27

Битола / Битола

Se prodava fiskalna kasa razvigorec (mobilna)

Cena 5500 denari

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од: Претпријатие

СОЛОМОН-ИНГ БИТОЛА
Карпош 7/3/3 Битола
Потврден огласувач
075395451
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам