1 / 2
Fiskalen Display Fiskalna Synergy
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.02.2019 18:37

Охрид / Охрид

displejot e nov

Категорија: Компјутери / ПОС уреди

Се продава од:

Dimce
Потврден огласувач
078 227 222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам