1 / 3
Electro voice evx180 za dynacord xa
По Договор
25.04.2022 10:24

Штип / Штип

Electro voice evx180B posledniot model 18 inci 600w so 1200W basovi.za dynacord xa 2 forum fx20 f18 f8 madras sostojba fabrika.novi.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
071397007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам