Prodavam stan vo Topansko Pole
По Договор
08.02.2022 14:24

Чаир / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

58 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Ul Metodija Mitevski

Se prodava moderen, renoviran stan vo Topansko Pole 58m2 na 5ti sprat, so podrum i so moznost za nadgradba. Vlezot nema lift. Moze i zamena. TELEFON ZA KONTAKT - 071-216-420 Grozda

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

David
Потврден огласувач
072204466
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам