1 / 12
GOLF 5+ ODLICEN MAX.ZACUVAN !!!
4.199 €
Цената е фиксна
27.01.2023 15:19

Битола / Битола

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf Plus

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

📌GOLFOT E ODLICEN/SPORT LINE OPREMA/ SERVISIRAN/GOLEM SERVIS/SPORT LINE PAKET, 📌17 col.FELNI VW NOVI SO DUNLOP GUMI📌 VO TOP FORMA 📌KSENON FAROVI,KSENON HALOGENI,SENZOR ZA DOZD, 6 BRZINI,KOZEN VOLAN SPORT SO KOMANDI ,TEL.RADIO MP3 SO USB,KLIMATRONIK I MN.DRUGA OPREMA. KOLATA E DONESENA OD FRANCIJA SO VOZENJE !!! PS.VOZILOTO E NA ((STRANSKI TABLI))MOZE DA SE CARINI📌 ZA EDEN DEN !!! INFO NA 📌074 233 107 !

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

OGLAS
Потврден огласувач
074233107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам