1 / 4
Detska jakna Spitfaer
1.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.06.2022 22:26

Карпош / Скопје

Тип на облека:

Тренерки

Големина:

122

Боја:

Сина

Farmerki - 500 denari
Dolna trenerka NIKE - 800 denari
Maica so kratki rakavi Adidas - 500 denari
Kako novi, noseni 4-5 pati, kupeni vo SportM i SportVision

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Облека за момчиња

Се продава од:

@@@
Потврден огласувач
071326985
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам