Logo

CLS 320 na bg redizanj

Број на оглас: 2901848 | Објавен на: 17.09.2019, 11:32
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: CLS 320

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 224 kw / 305 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e vo odlicna sostojba treba da se vidi pa da se komentira Moze i na MK tablici so dogovor

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  ace

Потврден огласувач