1 / 1
Talpi od orev
1 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.07.2019 11:49

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Talpi od orev. Pogodni za izrabotka na mebel ili za rezbarenje. Informacii na broj 070 261 660 Goce

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
070261660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам