1 / 7
osvetluvane i efrkti
1 €
12.05.2020 23:34

Прилеп / Прилеп

se prodava osvetluvanje reflektori dimeri mikseta dim masina i strobo i kabli informacii na tel.070 731 161 VLADO

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Осветлување Ефекти

Се продава од:

filiptaleski@yahoo.com
Потврден огласувач
076200976
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам