1 / 12
Соби во Валандово / Sobi vo Valandovo
По Договор
07.08.2022 13:39

Валандово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

25 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Нов хотел во центарот на Валандово, комплетно нов, нуди ноќевања во соби со сопствен тоалет, клима уред во секоја соба и ТВ.

Пишете ни или побарајте не на 070410969 за повеќе инфо и резервации

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Filip
Потврден огласувач
070410969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам