1 / 3
TREK 4400
250 €
20.05.2023 12:02

Скопје Центар / Скопје

Prodavam velosiped TREK 4400. Poloven vo odlicna sostojba. Sreden kompletno bez nikakva falinka. 16' e ramot

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
078257390
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам