1 / 4
Smart watch 2godini baterija
1.000 МКД
Цената е фиксна
05.05.2020 20:22

Кичево

nov nekolku dena koristen Aowa x7 smart watch bez polnenje do 2god baterija i rezervno remce

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
071223255
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам